Sale szkoleniowe i konferencyjne

Traktat to idealne miejsce na szkolenie, konferencję czy spotkanie firmowe. Tuż przy głównej trasie wjazdowej do Warszawy, na pięknej działce w lesie. Nowe, klimatyzowane i kompleksowo wyposażone sale, restauracja i cygaro klub na miejscu.

Wygodne pokoje gościnne. Dodatkowo wieczorki przy muzyce na żywo.

Dowiedz się więcej:
biuro@restauracjatraktat.pl

Restauracja Traktat to idealne miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy spotkania firmowego w doskonałej lokalizacji umożliwiającej zwiedzanie stolicy i korzystanie z atrakcji, jakie oferuje Warszawa. W ramach kompleksowej obsługi uczestnikom organizowanych u nas eventów oferujemy nowoczesne sale szkoleniowe, komfortowe zaplecze noclegowe i restaurację z bogatym, zróżnicowanym menu. Stylowo urządzone wnętrza oraz przepięknie zaaranżowany ogród umożliwiają naszym gościom relaks i odpoczynek w luksusowych warunkach.

Elegancka sala na szkolenia

Każda znajdująca się w naszym obiekcie sala szkoleniowa charakteryzuje się bardzo wysmakowanym, eleganckim wystrojem oraz nowoczesnym wyposażeniem, zapewniającym komfortowe warunki do przeprowadzania różnego rodzaju konferencji czy warsztatów. Sale na szkolenia mogą pomieścić do 100 osób, są przestronne i klimatyzowane. Duże, sięgające do podłogi okna zapewniają dostęp do naturalnego światła, a miękkie tapicerowane fotele umożliwiają komfortowe przebywanie w pozycji siedzącej nawet przez kilka godzin. Nowoczesny sprzęt multimedialny (ekrany, projektory, nagłośnienie, flipcharty) oraz profesjonalny i pomocny personel to kolejne argumenty przemawiające za tym, aby zorganizować u nas konferencję, spotkanie biznesowe lub inne dowolne wydarzenie.

Wynajem sali konferencyjnej

Każdy, kto zdecyduje się na wynajem sali szkoleniowej w naszym otoczonym lasem obiekcie, ma do dyspozycji wiele udogodnień, które podnoszą prestiż i komfort organizowanego wydarzenia. Uczestnicy spotkania mogą skorzystać z serwującej doskonałe dania restauracji, omówić sprawy biznesowe w cygaro klubie czy też odpocząć w przepięknym zielonym ogrodzie. Dla grup spoza Warszawy proponujemy wygodne noclegi w 11 luksusowo urządzonych pokojach zapewniających prywatność i doskonałe warunki do zregenerowania sił po intensywnym szkoleniu. Niewątpliwą zaletą naszego obiektu jest dogodne położenie przy drodze wjazdowej do Warszawy, dzięki czemu łatwo do nas dotrzeć, nawet osobom nieznającym miasta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom maksimum komfortu zarówno podczas organizowanych eventów, jak i po ich zakończeniu. Każda impreza firmowa czy konferencja jest traktowana indywidualnie, tak aby dopasować ofertę do potrzeb jej uczestników. Z przyjemnością pomożemy w organizacji wszelkich wydarzeń, a dla ich uczestników stworzymy doskonałe warunki do intensywnej pracy oraz owocnego i przyjemnego wypoczynku w pięknym otoczeniu. Zapraszamy!


Trakt Brzeski 3b
Warszawa - Wesoła
Restauracja Traktat

Часы работы:

Ресторан открыт только по запросу.
Wspaniała Obsługa - Nagroda
2017
Przedstawione przez Gohotels.com

Часы работы:

ежедневно: 12:00-20:00