Przyjęcia okolicznościowe Warszawa

W naszej Restauracji Traktat organizujemy liczne przyjęcia okolicznościowe. Warszawa to bardzo dobrze skomunikowane miasto, dzięki czemu dotarcie do naszego obiektu nie będzie problemem. Do dyspozycji gości są miejsca parkingowe, ogromny ogród, plac zabaw i tereny zielone. Niezależnie od tego, czy organizujemy sylwestra, wesele czy przyjęcie komunijne, wszystko jest dopięte na ostatni guzik.  Wszyscy nasi goście chwalą staranną organizację, świetną obsługę i doskonałą kuchnię.

Pyszne menu – recepta na udane przyjęcie

W proponowanym przez nas menu znajdują się potrawy takie jak:

  • jarzyny, surówki, ciasta, koreczki,
  • kremowe i lodowe desery oraz wypieki,
  • przekąski oraz zupy i dania główne.
Wśród polecanych dań głównych znajduje się przykładowo udo kaczki confit podawane z domowymi kopytkami i buraczkami na ciepło czy pierś z indyka faszerowana kurkami oraz morelami w sosie z warzywami i koperkiem. Nie brakuje także propozycji dla wegan i wegetarian.

Atrakcje dodatkowe

W czasie organizacji przyjęć okolicznościowych na pierwszym miejscu jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Każdy szczegół przyjęcia i menu omawiamy dokładnie z organizatorem imprezy. W przypadku przyjęć weselnych czy komunijnych nie stanowi problemu przyrządzenie specjalnych dań dla dzieci oraz kącika zabaw. Do dyspozycji jest także znajdujący się na zewnątrz plac zabaw. Przy organizacji przyjęć sylwestrowych stawiamy na dużą ilość atrakcji dodatkowych, takich jak loterie, zabawy taneczne czy fotobudka. Wesela odbywają ściśle według zaleceń i pomysłów państwa młodych, jednak nasza obsługa z chęcią doradza i dzieli się doświadczeniem z organizacji innych przyjęć okolicznościowych. Salę dekorujemy zgodnie z tematem przewodnim lub okazją, z jakiej organizowane jest przyjęcie. Nasze pomieszczenia są klimatyzowane, przestronne i wygodne. Jest dużo przestrzeni do tańca, a także cygaro klub do dyspozycji gości. W przypadku imprez kilkudniowych proponujemy także doskonale wyposażone pokoje. Zapraszamy do kontaktu!


Trakt Brzeski 3b
Warszawa - Wesoła