Sylwester w restauracji

Wybór odpowiedniego miejsca na spędzenie sylwestra to często trudna decyzja. Każdy chce spędzić ostatni dzień w roku w wyjątkowy sposób. W naszej restauracji organizujemy wspaniałe przyjęcia sylwestrowe. Nasze sale mieszczą ponad 100 osób. Dostępna jest także przestrzeń do organizacji zabaw tanecznych czy pokazów, a przystrojenie sali może być dostosowane do tematu przewodniego imprezy. Do wyboru dla naszych klientów są zarówno miejsca o nowoczesnym, klubowym charakterze, jak i te bardziej klasyczne, eleganckie i wystawne. W pobliżu restauracji znajdują się miejsca parkingowe, a w otoczeniu obiektu znajduje się dużo zieleni, ogromny ogród, miejsce do cudnego pokazu sztucznych ogni i elegancka fontanna.

Sylwester w restauracji – nasza oferta

W naszej ofercie sylwestrowej, w zależności od ustaleń z klientem, mogą się znaleźć:

  • tort wraz z szampanem,
  • bufet z przekąskami dostępny przez całą noc,
  • napoje – soki, kawa, herbata, wybrane alkohole,
  • obsługa kelnerska,
  • 4-daniowa kolacja – przystawki, zupa, danie główne i deser,
  • DJ, który poprowadzi zabawę i radośnie wprowadzi nas w nowy rok,
  • pokaz fajerwerków i fotobudka,
  • loteria z interesującymi nagrodami dla gości i zabawy tematyczne
  • pokaz tańca.


Podczas organizowanych przez naszą restaurację imprez okolicznościowych zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Potrawy są smaczne i ładnie podane, przygotowywane przez najlepszych szefów kuchni. W razie potrzeby istnieje szansa na zamówienie specjalnych, dodatkowych dań przygotowywanych z myślą o dzieciach lub osobach będących na dietach wegańskich czy wegetariańskich.W standardowo proponowanym menu również znajdą się przysmaki dla każdego. Proponujemy między innymi filet ze śledzia z dodatkami, pasztet z kaczki, dziczyznę, wspaniałe krewetki w cieście, pierś z indyka faszerowaną kurkami i morelami, schab lub łososia z risotto warzywnym, ręcznie lepione pierogi z farszami do wyboru.

Dlaczego warto iść na zorganizowaną zabawę sylwestrową?

Dlaczego sylwester w restauracji? Warszawa to doskonałe miejsce na organizację takiego wydarzenia, ponieważ jest doskonale skomunikowana z resztą miast w Polsce. Nikt z zaproszonych gości nie powinien mieć większych trudności z dojazdem do naszego obiektu, gdyż znajduje się on w świetnej lokalizacji. Z pewnością wszyscy będą zachwyceni jedzeniem, wystrojemoraz obsługą. Sylwester w restauracji jest bardzo wygodną opcją, ponieważ większość zadań związanych z jego organizacją leży po stronie personelu. Nie trzeba przygotowywać imprezy ani po niej sprzątać! W przypadku organizacji przyjęć dwudniowych lub z noclegiem naszym gościom zapewnimy również pokoje w doskonałym standardzie, w których spędzą noc i wypoczną przed podróżą. Jeśli rodzice zechcą zabrać swoje pociechy na przyjęcie, nie stanowi problemu zorganizowanie specjalnego kącika zabaw dla dzieci lub specjalnych atrakcji dla najmłodszych pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Trakt Brzeski 3b
Warszawa - Wesoła