Restauracja na komunie Warszawa

Pierwsza komunia święta to ważna uroczystość dla każdego dziecka i jego rodziny. Zgodnie z tradycją rodzice pociechy zapraszają rodzinę, która przyjechała do kościoła na komunię dziecka, na uroczysty obiad. Jest to spore przedsięwzięcie organizacyjne zwłaszcza, gdy goście przyjeżdżają z odległych miast. Zadbać należy nie tylko o smaczny posiłek i dobrą atmosferę, ale także o nocleg dla bliskich. W takiej sytuacji restauracja na komunię stanowi najlepszy wybór. Profesjonalna obsługa zajmie się organizacją przyjęcia, a rodzina będzie mogła skupić się na tym co najważniejsze – czyli na wspólnie spędzanym czasie.  Sprawmy razem by ten dzień był wyjątkowy dla całej rodziny.

Czym wyróżnia się nasza restauracja na komunię? 

W przypadku lokalu takiego jak restauracja komunia stawia specjalne wymagania przed organizatorem. Rodzinie dziecka zależy przede wszystkim na spokojnej, uroczystej atmosferze, która współgra z sakramentem Pierwszej Komunii Świętej. Istotny jest zatem wybór lokalu, który sprosta stawianym przez rodzinę dziecka wymaganiom. Warszawa oferuje szeroki przekrój restauracji, które podejmują się organizacji tego rodzaju przyjęć. Jeśli jednak zależy Ci na uroczystej atmosferze adekwatnej do rangi wydarzenia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta, warto wybrać urokliwe miejsce w pobliżu natury. Taka właśnie jest nasza Restauracja Traktat, która znajduje się na leśnej działce. To luksusowy obiekt z dużą salą i bajecznym ogrodem. Oprócz przestrzeni odpowiedniej do organizacji przyjęcia zapewnia również nocleg dla gości w postaci 11 przestronnych, komfortowo urządzonych pokoi, w tym apartamentów premium.  

Restauracja Traktat – idealny lokal na komunię 

Dla rodziców, których dziecko czeka komunia Restauracja Traktat stanowi idealny wybór także z jeszcze jednego powodu. Nasz lokal wyróżnia wyśmienita kuchnia polska z elementami staropolskiej, która sprosta wymaganiom osób o najwrażliwszym podniebieniu. Zawsze przygotowujemy posiłki na bazie świeżych, wysokiej jakości produktów. Nasze dania główne uwzględniają takie rarytasy, jak:

  • pieczona kaczka z jabłkami,
  • pierś indyka faszerowana kurkami,
  • łosoś z risotto,
  • schab z kością.

Do wyboru pozostają liczne, wykwintne przekąski, między innymi filety ze śledzia, tatar wołowy, krewetki w cieście oraz pasztet z kaczki. Oferujemy aromatyczne zupy według domowych receptur: rosół, żurek, flaki po staropolsku. Zwieńczenie uroczystego posiłku stanowią wyborne desery:

  • aksamitny sernik z mascarpone i białą czekoladą,
  • wykwintne tiramisu i crème brûlée,
  • domowa szarlotka na ciepło z gałką lodów i owocami.
Specjalne menu dla dzieci uwzględnia na przykład naleśniki z czekoladą i owocami, za którymi przepadają nasi mali goście.  

Zorganizujemy uroczyste przyjęcie komunijne 

Obiad komunijny w restauracji to doskonała alternatywa dla czasochłonnego i stresującego przyjęcia komunijnego w domu. Lokal na komunię warto wybrać, szczególnie jeśli lista gości jest długa. W mieście takim jak Warszawa nie każdy dysponuje wystarczająco przestronnym wnętrzem w mieszkaniu lub ogrodem, w którym można urządzić przyjęcie komunijne dla bliskich. Sala w restauracji ma również inne atuty, jak klimatyzacja, która przy wysokich temperaturach zapewnia komfortowe warunki dla gości. Pięknie przystrojone stoły i odpowiednia oprawa oświetleniowa tworzą uroczysty klimat przyjęcia komunijnego. Kompleksowe wyposażenie lokalu zapewnia wszelkie udogodnienia, którymi nie muszą zaprzątać sobie głowy rodzice. Profesjonalna obsługa dba o potrzeby gości i dobrą atmosferę podczas uroczystości. Przejęci swoimi pociechami rodzice zostają zatem odciążeni z wielu obowiązków, które normalnie spoczywałyby na ich barkach. Po wspólnym posiłku w restauracji Traktat piękna działka w lesie zachęca do spaceru na świeżym powietrzu. To doskonałe otoczenie do zrobienia pamiątkowych zdjęć. Na dzieci czeka animator, który zapewni mnóstwo dodatkowych atrakcji i sprawi by ten dzień był niezapomniany. Zapraszamy do rezerwacji terminów.


Trakt Brzeski 3b
Warszawa - Wesoła